Manuel Meyve Sıkacağı

Stok: 195 adet kaldı
200.00₺ 160.00₺
Adet :
Ürün Hakkında
  • Meyve sıkacağı, meyve suyunu sıktıktan sonra daha fazla meyve suyunu filtre edebilmesi için huni şeklinde bir kauçuk filtre kullanır.
  • Mükemmel filtre, manuel olarak taze, sağlıklı, % 100 orijinal meyve suyu alabilirsiniz.Meyve sıkacağı uzun saplı bir tasarım kullanır ve meyveyi çok lezzetli bir meyve suyuna bastırmak için kaldıraç ilkesini kullanır. V şeklindeki çıkış ile bardak gibi farklı kaplara dökülmesi daha... Devamını Gör [...]

  • Meyve sıkacağı, meyve suyunu sıktıktan sonra daha fazla meyve suyunu filtre edebilmesi için huni şeklinde bir kauçuk filtre kullanır.
  • Mükemmel filtre, manuel olarak taze, sağlıklı, % 100 orijinal meyve suyu alabilirsiniz.Meyve sıkacağı uzun saplı bir tasarım kullanır ve meyveyi çok lezzetli bir meyve suyuna bastırmak için kaldıraç ilkesini kullanır. V şeklindeki çıkış ile bardak gibi farklı kaplara dökülmesi daha kolaydır, portakal suyu, limon, karpuz, domates ve benzeri çeşitli meyveler için çok uygun olan zengin C vitamini sağlar. Yanınızda götürün ve istediğiniz zaman% 100 orijinal meyve suyunun tadını çıkarın.
  • Gıda sınıfı plastik meyve sıkacağı meyve asidi ile aşındırmayacak ve güvenlik, sağlık ve çevre korumasını sağlar. Meyve sıkacağı sökülmesi kolaydır, tüm pozisyonların uzun süreli depolama ve kullanım için faydalı olan temiz su ile temizlenmesini sağlayabilir.İster bir restoranda limon bastırmak, ister evde meyve suyu veya bir bardak taze sıkılmış meyve suyunun tadını çıkarmak olsun, pikniğe gitmek istiyorsanız, tel bağlamanıza gerek yoktur ve manuel bir meyve sıkacağı ile kolayca alabilirsiniz.
  • Manuel meyve sıkacağı yükseltmesi, geleneksel sıradan meyve sıkacağından daha fazla ve daha fazla meyve ekleyebilen ve hayatı daha sağlıklı, daha güzel hale getirebilen ve orijinal tadın tadını çıkarabilen büyük bir kapasite kullanır.
  • Boyut: 22.5 * 13 * 11CM.
Manuel Meyve Sıkacağı hakkında yorum yap
En fazla 5 görsel ve her görsel en fazla 10 Mb olmalı!

Benzer Ürünler